Centrum medyczne Reha-point to profesjonalna placówka medyczna świadcząca usługi z zakresu specjalistycznej opieki zdrowotnej oraz rehabilitacji leczniczej.

Misją centrum medycznego Reha-point jest świadczenie usług medycznych na najwyższym poziomie, począwszy od szczegółowego badania i postawienia diagnozy, po indywidualnie dostosowane leczenie. Nasz zespół specjalistów został tak dobrany, aby zapewnić kompleksową pomoc pacjentom borykającym się z wszelakimi dolegliwościami narządu ruchu. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi z zakresu fizjoterapii, neurologii, neurochirurgii, ortopedii oraz dietetyki. Jesteśmy przekonani, że aby skutecznie leczyć pacjentów potrzebne jest multidyscyplinarne podejście, dlatego stawiamy na współpracę lekarz-fizjoterapeuta-dietetyk.

REHA-POINT

Doświadczony zespół lekarzy i fizjoterapeutów

Centrum medyczne Reha-point skupia się na kompleksowym prowadzeniu pacjenta, dlatego w naszej placówce znajduje się zespół wykwalifikowanych lekarzy, fizjoterapeutów oraz osteopatów. Jako nieliczni na rynku oferujemy konsultacje fizjoterapeutyczne z USG. Świadczymy również wizyty domowe i prowadzimy z pacjentami treningi na siłowni.

Ortopeda
Neurochirurg
Neurolog
Fizjoterapeuci
Osteopaci
Dietetyk
centrum medyczne reha-point

Doświadczony zespół

centrum medyczne reha-point

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Terapia manualna to metoda fizjoterapeutyczna, która polega na wykonywaniu precyzyjnych ruchów manualnych na tkankach miękkich, stawach i kościach pacjenta. Jest to skuteczna technika terapeutyczna, która pomaga w leczeniu bólu, ograniczeń ruchowych oraz innych dolegliwości związanych z układem mięśniowo-szkieletowym. Terapia manualna może być stosowana jako samodzielna metoda leczenia lub w połączeniu z innymi formami terapii fizykalnej. Fizjoterapeuci, którzy stosują terapię manualną, muszą mieć wiedzę anatomiczną oraz umiejętności manualne, aby móc precyzyjnie i skutecznie leczyć pacjentów. W zależności od rodzaju problemu, terapia manualna może być stosowana u pacjentów w różnym wieku i z różnymi schorzeniami.

Metody leczenia fizjoterapeutycznego to szeroka gama technik i zabiegów wykorzystywanych przez lekarzy i fizjoterapeutów do leczenia różnych schorzeń i urazów. Metody te obejmują zarówno techniki manualne, jak i urządzenia terapeutyczne, które pomagają w przywróceniu sprawności fizycznej pacjentów.

Do naszego centrum możesz umówić się telefonicznie: 797505529 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej.

Umów się na wizytę

Oddzwonimy w celu uzgodnienia terminu.

    Rejestracjaczeka na Twój kontakt.
    Zadzwoń
    • ul. Strzelców Karpackich 6c/10
    • rejestracja@reha-point.pl
    • +48 797 505 529, +48 690 655 541