Zespół - Centrum Medyczne

  • Start
  • Zespół – Centrum Medyczne
Specjalizację z neurochirurgii rozpocząłem w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu na Oddziale Neurochirurgii, Neurotraumatologii i Chirurgii Kręgosłupa uzyskując w 2020 roku tytuł lekarza specjalisty neurochirurgii.
Neurochirurg Damian Borof

lek. Damian Borof

Neurochirurg
Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Już w trakcie studiów rozpocząłem dodatkową edukację uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach specjalistycznych.
Fizjoterapeuta Krzysztof Śmigielski

mgr Krzysztof Śmigielski

Fizjoterapeuta
Jestem Absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie jestem na 5 roku 6-letniego szkolenia specjalizacyjnego z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Na codzień pracuję na oddziale chirurgii urazowo-ortopedycznej oraz szpitalnym oddziale ratunkowym w szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku.
Ortopeda Błażej Borowy Gdańsk

lek. Błażej Borowy

Ortopeda - w trakcie 5 roku specjalizacji
Jestem absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego - licencjat fizjoterapii, a także Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Już w trakcie studiów poszerzałem swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach specjalistycznych.
fizjoterapeuta Łukasz Jankowski

mgr Łukasz Jankowski

Fizjoterapeuta
Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie ukończyłem studia magisterskie, absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (licencjat), a także Certyfikowanym Terapeutą Manualnym Kaltenborn Evjenth.
fizjoterapeuta Paweł Knast

mgr Paweł Knast

Fizjoterapueta
Absolwent wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji w dziedzinie neurologii, pracuję w renomowanym Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku, zarówno na Oddziale Neurologicznym jak i w Poradni Chorób Pozapiramidowych.
Neurolog Filip Przytuła

lek. Filip Przytuła

Neurolog
Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studentem 3 roku 4-letnich studiów w Osteopathie Schule Deutschland, które kończą się uzyskaniem międzynarodowego tytułu dyplomowanego Osteopaty. Moje dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe zbierałem w wielu instytucjach zdrowia w Polsce oraz we Francji, od roku prowadzę własną firmę FizjoArt.
Osteopata Robert Jaworki

mgr Robert Jaworski

Fizjoterapeuta, osteopata
Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytety Medycznego na kierunku: Fizjoterapia. Obecnie jest studentką 3 roku Medyczny Osteopatycznej (Osteopathie Schule Deutschland /Akademia Osteopatii). Mgr Agata Borysiewicz-Kądziela specjalizuje się w osteopatii dziecięcej.
fizjoterapeutka dziecięca Agata Borysiewicz- Kądziela

mgr Agata Borysiewicz-Kądziela

fizjoterapeutka, osteopatka dziecięca
Jako dietetyk, pokażę Ci, że można jeść smacznie i zdrowo. Opracuję dla Ciebie plan żywieniowy dostosowany do Twojego stylu życia i indywidualnych preferencji. Zdaję sobie sprawę, że każdy proces zmiany może być wyzwaniem, dlatego stosuję zasadę "małych kroków". Moim celem jest wspieranie Cię w osiąganiu postawionych celów, jednocześnie wskazując najlepszą drogę.
dietetyk Natalia Żebrowska Gdańsk

mgr Natalia Żebrowska

Dietetyk
Jestem certyfikowaną terapeutką manualną wg standardów IFOMPT (International Federation of Orthopaedic Manipulative Physical Therapist) oraz absolwentką studiów magisterskich Uniwersytetu Medycznego w Łodzi kierunku Fizjoterapia na wydziale Wojskowo-Lekarskim i na wydziale Nauk o Zdrowiu.
Karolina Potoczny

mgr Karolina Potoczny

Fizjoterapeutka