dr n. med. Aleksander Zagórski

Wykształcenie

Fizjoterapeuta, absolwent AWF Kraków oraz studiów doktoranckich na Wydziale Lekarskim, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (ŚUM) w Katowicach, gdzie obronił pracę doktorską. W 2016 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie fizjoterapii.

Doświadczenie zawodowe

Wieloletni nauczyciel akademicki „anatomii prosektoryjnej” w Zakładzie Anatomii Prawidłowej ŚUM w Katowicach, a także „anatomii funkcjonalnej” oraz „biomechaniki” w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia (KWSPZ). Wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Międzynarodowy Instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej EFR. Autor artykułów i prac badawczych z zakresu anatomii i fizjoterapii. Współautor monografii „Atlasu Rehabilitacji Ruchowej”.

Prywatnie

Ratownik wodny, żeglarz, płetwonurek, uczestnik szkolenia na licencję pilota małych samolotów turystycznych PPL(A).

mgr Vadym Starynets

Wykształcenie

Jestem fizjoterapeutą, absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (CMUJ). Posiadam wszechstronne kwalifikacje, ukończyłem szereg specjalistycznych szkoleń podyplomowych, takich jak Orthopaedic Manual Therapy, Nordic System i Academy Cranio Fascia Therapy. Dodatkowo, ukończyłem kursy z zakresu fizjoterapii inwazyjnej, igłoterapii i ultrasonografii mięśniowo-szkieletowej. Uczestniczę w licznych sympozjach krajowych i zagranicznych z zakresu ultrasonografii, medycyny sportowej, neuro-ortopedycznej i mięśniowo-szkieletowej. Aktualnie, jestem w trakcie zakończenia 4-letniej specjalizacji z Orthopaedic Manual Neuro Musculoskeletal Physical Therapy, zgodnie z międzynarodowymi
standardami IFOMPT, oraz w trakcie 3 letniej Specjalizacji Państwowej z Dziedziny Fizjoterapia. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w szpitalnych stażach oraz podczas pracy w przychodniach. Obecnie, aktywnie współpracuję z przychodnią medyczną Enelmed jednocześnie prowadząc kliniczną praktykę prywatną. Jestem również szkoleniowcem KIF w obszarze igłoterapii, a także współprowadzę i prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu ultrasonografii, igłoterapii, fizjoterapii mięśniowo-szkieletowej i ortopedycznej terapii manualnej.

Prywatnie

Poza sferą zawodową, jestem mężem, tatą dwójki dzieci. Moje zainteresowania obejmują sztukę kulinarną i podróżowanie po miastach Europy, gdzie fascynują mnie lokalne historie. Moje życie to harmonijne połączenie profesjonalnej pasji, zaangażowania rodzinnego i rozwoju osobistego.

Mateusz Kobylarz

Wykształcenie

Mateusz jest absolwentem fizjoterapii (PT) na Universidad Rey Juan Carlos w Madrycie. Ukończył studia podyplomowe z zakresu Ortopedycznej Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej na URJC pod okiem dra Fernandez de las Peñas. Tłumaczył i asystował na ponad 20 kursach Trigger Point Dry Needling prowadzonych przez dr Ricardo Ortegę Santiago w Polsce. Pracował w Madrycie w prywatnej klinice fizjoterapii i z drużyną piłkarzy ręcznych.

  • Uniwersytet Rey Juan Carlos w Madrycie – Fizjoterapeuta
  • Uniwersytet Rey Juan Carlos w Madrycie – Master of Science (MSc) Neurocontrol Motor

Doświadczenie

Autor wielu publikacji naukowych. Założyciel Akademii Terapii Manualnej I Igłoterapii Suchej – ATMIS. Prowadzi szkolenia z zakresu igłoterapii suchej. Asystuje na szkoleniach Neuromodulacji Przezskórnej PENS, Elektrolizy Przezskórnej EPE i USG dla fizjoterapeutów.